Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Likeroys - Platinum SoloQ ( Road to Diamond )


Gość likeroys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema będę tu wrzucał moje gry po pierwszych dziesięciu grach placementowych wywaliło mnie do Silver V obecnie znajduję się w Platinum III. Zakrywam nick dlatego iż nie chcę w jakikolwiek sposób wiązać mojego konta z mpcforum ponieważ ma złą opinię ;), ponadto nie używam żadnych programów czysty skill. 


5594814088974021232123.jpeg8292414088974231232123.jpeg7784514088974431232123.jpeg


Opublikowano

Ciekawa nazwa tematu, skąd czerpałeś inspiracje?

Powodzenia

od takiego jednego co też siedzi w platynie i boryka się z rakami : D

 

Dzięki :D

Opublikowano

A tam, z programem czy bez. Ja wczoraj wbiłem plat 5 i nie skomentuje tego co się tam dzieje ... A grałem z 5 meczy.. Powodzenia w wbiciu diamentu :D Też spróbowałbym, ale nie uda mi się , ze względu że za parę dni rok szkolny -.-

Opublikowano

Tacy ludzie mnie rozbrajają, co ukrywają, że nie grają na skryptach itd, a typek pisze w dziale od bol'a np. o pytania dot. skryptów.. wow.

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

I tak mam najwięcej postów w dziale BoL'a na całym mpc, lel

 

Jedyny prawilny gracz tutaj. Życzę samych sukcesów, oczywiście bez żadnego BoL Studio.

Opublikowano

Zmieniłem main champa, spadłem z III do IV ale spokojnie już wracam do III

 

4787814094975381232123.png

Opublikowano

Czemu nie odpiszesz? To grasz w końcu na tym bolu czy nie? Jeśli piszesz tyle postów w dziale bol to wiesz. Z bolem nic trudnego pewnie main champa na xeratha bo lepszy skrypt?


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Czemu nie odpiszesz? To grasz w końcu na tym bolu czy nie? Jeśli piszesz tyle postów w dziale bol to wiesz. Z bolem nic trudnego pewnie main champa na xeratha bo lepszy skrypt?

No nie gram na żadnym bolu ani leaguesharp  :ninja:  :ninja:  :ninja:

=========================================

Powrót od platyny III

3644414095121571232123.pnga tu jak wyglądała seria 

 

5968714095121571232123.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...